|
| | | | | | | | | | | | | |
OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW2022/2023
Wyniki w nauce i zachowaniu, uczestnictwo w konkursach
I semestr roku szkolnego 2022/2023
Najlepsza w nauce – klasa IV „Mistrzowie Nauki” – 4,17
II miejsce – klasa V „Tornada Umysłów Ziemi Krajeńskiej” – 3,86
III miejsce – klasa VII „Mali Matematycy” – 3,59
IV miejsce – klasa VIII „Bystrzakl z Naszej Paki” – 3,45
V miejsce – klasa VI „Tropiciele Przygód” – 3,12
Uczniowie o najwyższych wynikach w nauce –
I semestr roku szkolnego 2022/2023
klasa
|
Imię, nazwisko ucznia, średnia ocen
|
I
|
Aniela Czykier, Anita Jakubczak, Marcelina Najdowska
|
IIa
|
Aurelia Szczepańska, Igor Troszyński
|
IIb
|
Julia Kwaśniewska, Wiktor Boniecki, Aleksandra Wawrzyniak,
Magdalena Szulc
|
III
|
Roksana Kubacka, Nikodem Fac, Hugo Grysiński, Jan Kaźnica
|
IV
|
Julia Rybarczyk – 5,55, Martyna Szulc, Zofia Grysińska – 4,82,
Dominik Ostrowski – 4,78; Maja Górecka, Mateusz Janic – 4,73
|
V
|
Aleksandra Cholewińska – 5,55; Magdalena Nowicka – 5,0;
Nina Krzemińska – 5,0; Marlena Nietz – 4,75
|
VI
|
Wojciech Nowicki – 4,92; Kacper Mikołajczak – 4,33
|
VII
|
Julita Bednarek – 4,43; Maksymilian Durau – 4,36;
Jakub Kaźmierczak – 4,29; Jagoda Szymocha – 4,0;
|
VIII
|
Zuzanna Cholewińska – 5,17; Natalia Musiał – 4,28;
Wiktoria Wierzbińska – 4,28; Weronika Grudzka – 4,35;
Michał Grysiński – 4,21; Zuzanna Chołyst – 4,14;
Patrycja Dominiak – 4,06
|
razem
|
Uczniów razem: 36
|
Uczniowie o wzorowym zachowaniu –
I semestr roku szkolnego 2022/2023
klasa
|
imię, nazwisko ucznia
|
I
|
Aniela Czykier, Anita Jakubczak, Zofia Jankowska,
Aleksandra Martyn, Marcelina Najdowska
|
IIa
|
Aurelia Szczepańska, Lucyna Kaźmierczak, Jagoda Szeloch,
Ida Krzemińska, Dominika Fojut, Jan Popkiewicz, Igor Troszyński
|
IIb
|
Julia Kwaśniewska, Anika Guza, Magdalena Szulc,
Aleksandra Wawrzyniak, Jonasz, Eliasz Fanslau
|
III
|
Alicja Henke, Dominika Szymocha, Jan Kaźnica,
Roksana Kubacka, Mateusz Czajkowski, Oliwia Duma,
Nikodem Fac,
|
IV
|
Maja Górecka, Zofia Grysińska, Filip Marachowski,
Julia Rybarczyk, Błażej Szczepaniak, Lena Bielawska,
Oliwia Durau
|
V
|
Aleksandra Cholewińska, Nina Krzemińska,
Magdalena Nowicka, Marlena Nietz
|
VI
|
----------------
|
VII
|
Julita Bednarek
|
VIII
|
Zuzanna Cholewińska, Zuzanna Chołyst,
Natalia Musiał, Patrycja Dominiak, Blanka Szeloch
|
Frekwencja uczniów – I semestr roku szkolnego 2022/2023
klasa
|
Uczniowie
o najwyższej frekwencji
|
|
|
I
|
Katarzyna Kapera – 100; Lena Ezop – 98; Anita Jakubczak – 96,67; Kacper Chołyst – 95,12; Natan Mantej - 94
|
|
|
IIa
|
Dominika Fojut, Aleksander Wójkiewicz – 100; Lucyna Kaźmierczak – 99,74
|
|
|
IIb
|
Julia Kwaśniewska – 97,55; Aleksandra Wawrzyniak – 93,3; Lena Minczyńska – 92,89
|
|
|
III
|
Jann Kaźnica, Roksana Kubacka - 100
|
|
|
IV
|
Lena Bielawska – 96,07; Błażej Szczepaniak – 96,07
|
|
|
V
|
Aleksandra Cholewińska – 100
Marlena Nietz – 100
Karol Mocny – 98,6
|
|
|
VI
|
Kacper Mikołajczak – 97,53
Adrian Chojnowski – 95,3
Krystian Jędrzejczak – 92,84
|
|
|
VII
|
Julita Bednarek – 98,35
Maksymilian Durau – 96,78
Milosz Fojut – 95,77
|
|
|
VIII
|
Zuzanna Cholewińska – 100
Dominik Ceglarski – 98,17
Oliwia Ratajczyk – 98,8
Weronika Grudzka – 98,10
Karolina Szynka – 96,33
|
|
|
razem
|
29 uczniów
|
|
|
Uczestnictwo i sukcesy uczniów SP Samsieczno
w konkursach – I semestr rok szkolnego 2022/2022
lp
|
Nazwa konkursu, uczestnicy, sukces
|
opiekun
|
1
|
Konkurs Przedmiotowy Języka Niemieckiego – zakwalifikowanie się Cezarego Stusika do etapu wojewódzkiego.
|
P. Słoma
|
2
|
Szkolny konkurs „Mistrz sprawnego i szybkiego rachowania”
|
J.Henke, M.Jochim
|
3
|
Organizacja szkolnego konkursu plastycznego dla klas IV –VII – „Ilustrujemy ballady Adama Mickiewicza”
|
A.Baran
|
4
|
Udział uczniów w gminnym konkursie plastycznym na kartkę świąteczną (wyróżnienia) oraz szkolnym konkursie plastycznym z okazji Święta Niepodległości.
|
A.Baran
|
5
|
Szkolny konkurs literacki „Moja mała i wielka ojczyzna”
|
W.Juszczak
|
6
|
Szkolny konkurs plastyczny „Moja mała i wielka ojczyzna”
|
W.Juszczak
|
7
|
Organizacja konkursu szkolnego dla klas I-III
„My English Autumn”- Moja Angielska Jesień:
|
W.Kukawka
|
8
|
Plakat,, Sprzątanie Świata”- I miejsce- Konkurs szkolny
|
E.MIikołajczyk
|
9
|
Szkolny konkurs na plakat: „Nigdy więcej wojny”.
|
A.Mabiala
|
10
|
Szkolny konkurs wiedzy o Janie Pawle II.
|
D.Krause
|
11
|
Szkolne konkursy plastyczne „Wszystkie śmieci są nasze”, „Pomagamy zwierzętom przetrwać zimę”
|
E.Mikołajczyk
|
12
|
Rodzinny konkurs na wykonanie karmnika dla ptaków „Najlepszy ptasi bufet”
|
E.Mikolajczyk
|
GRATULACJE!!!
|
|
|